AKTUALITY

Informace pro občany

Vodárenská akciová společnost, a.s. zprovoznila novou službu - VAS SMS Info. Nová služba je dostupná pro všechny odběratele VAS, a.s., bezplatně. Bližší informace naleznete zde.    

Kontejner na objemný odpad

Oznamujeme občanům, že kontejner na objemný a kovový odpad ve dvoře obecního úřadu bude opět otevřen od soboty 30.3.2019.        

Zápis do 1. ročníku

Ředitelka Základní školy a Mateřské školy ve Žďárné oznamuje rodičům, že zápis do 1. ročníku pro školní rok 2019/2020 se uskuteční ve čtvrtek 4. dubna 2019. Bližší informace naleznete zde.    

Oznámení pro občany

V poslední době se objevily případy ničení mysliveckých zařízení vandaly. Pokud by si někdo z občanů takového jednání všiml nebo měl informace o možných pachatelích, ať toto prosím ohlásí budˇ vedení MP Lesy s.r.o., popř. na obecní úřad Valchov nebo Ludíkov. Poškození mysliveckých zařízení a cizího...

Výluky a omezení provozu

Provozovatel dráhy SŽDC,s.o. informuje, že v termínu 19.,20. a 21.3.2019 proběhne v úseku Velké Opatovice- Skalice nad Svitavou na trati 262 výluka- Bližší informace zde.  

Prodej

Firma Jukka bude v naší obci v sobotu 23. března 2019 prodávat ovocné stromky. Bližší informace zde: hlášení      

TANEČNÍ KURZ

TJ Sokol Valchov a SDH Valchov pořádájí TANEČNÍ KURZ zaměřený na společenské tance. Přijďte zažít večery plné tance a zábavy. Oba organizační spolky se budou těšit.  

Informace z FÚ

Finanční správa nabízí nové služby pro placení daně z nemovitých věcí. Bližší informace naleznete zde: LETÁK  

LEKCE YOGY

V úterý 5. března 2019 bude z důvodu nemoci zrušena lekce yogy. Děkujeme za pochopení.  

Pozvánka

V sobotu 2.března 2019 se v naší obci uskuteční tradiční masopustní průvod masek. Těšit se můžete na pohádkové postavy, kostlivce nebo čaroděje, ale hlavně na den plný dobré zábavy a hudby. Sraz masek je v 8:30 v klubovně SDH.      

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>