AKTUALITY

INZERÁT

PYTHAGOR, a.s., Kořenec hledá do svého týmu kolegu na pozici "údržbář na golfovém hřišti". Bližší informace naleznete v přiloženém dokumentu.    

Pozvánka

Společenský klub Valchov pořádá 6. března 2019 přednášku o léčivých a aromatických rostlinách. Přijďte se seznámit s účinky jednotlivých bylinek, které od nepaměti slouží jako nejdostupnější prostředek proti mnohým nemocem.    

Pozvánka

TJ Sokol Valchov zve všechny příznivce yogy na pravidelné lekce, které se budou konat v sokolovně ve Valchově. Přijďte rozhýbat celé tělo a zregenerovat mysl. Yoga zaručuje, že po lekci budete dobře naladěni a odpočati.  

Oznámení o sběru šatstva

Oblastní charita Blansko oznamuje, že bude ve středu 6.3.2019 vybírat použité oblečení. Bližší informace naleznete zde: Rozpis sběrných míst březen 2019.pdf    

Informace pro občany

Zastupitelstvo obce informuje občany, že paní Ing. Radka Bezděková podala dne 25.1.2019 rezignaci na funkci starostky obce Valchov. Informace o volbě nového starosty budou včas zveřejněny na webu obce Valchov.            

Upozornění

Nemocnice Boskovice oznamuje, že od pondělí 25. února 2019 je zrušen zákaz návštěv.    

Pozvánka

Obec Žďárná zve všechny příznivce známé televizní pohádky na muzikál MRAZÍK, který se bude konat v pátek 1. března 2019 v 19. hodin v kulturním domě Žďárná.    

Pozvánka

Starosta HS Valchov srdečně zve na valnou hromadu Honebního společenstva Valchov, která se bude konat v pondělí 11.února 2019 v 18. hodin v klubovně hasičů ve Valchově.  

POHÁDKOVÝ KARNEVAL

Pohádkový karneval se uskuteční v neděli 24.února 2019 ve 14 hodin v sále sokolovny ve Valchově.Animovaný program pro děti, občerstvení, bohatá tombola. Srdečně zvou pořadatelé.        

Informace k zájezdu na Stuhleck

Zde jsou přiloženy informace pro účastníky jednodenního zájezdu na Stuhleck.

<< 2 | 3 | 4 | 5 | 6 >>